Nowości

 

 

Z pasją i profesjonalizmem  - co dnia do twoich usług

 

Choć zamysł stworzenia firmy integrującej nasze wcześniejsze doświadczenia zawodowe w różnych dziedzinach, wyniesione zarówno z pracy najemnej na rzecz innych podmiotów oraz instytucji jak i z różnych działalności wykonywanych na tzw. własne nazwisko , powstawał latami , to zdecydowaliśmy się na ten krok na przełomie 2013 i 2014 roku. Firma w obecnej postaci integruje posiadany wcześniej potencjał intelektualny i sprzętowy oraz wiedzę - zarówno tzw. akademicką jak i życiową - wynikającą zarówno z wcześniejszego zajmowania się zakresem prowadzonej działalności jak i lat własnych , nieżadko dotkliwych doświadczeń jej udziałowców i współpracowników zdobytych w trakcie 20 lat zawodowego kontaktu z wszelakimi instytucjami, firmami oraz osobami fizycznymi - funkcjonującymi na tzw. rynku powszechnego obrotu gospodarczego.

Nie ograniczamy obszaru działania , choć ze względu na specyfikę niektóre usługi , szczególnie wymagające częstego kontaktu osobistego z naszym Działem Obsługi ulokowanym w Krakowie,  ograniczamy terytorialnie do terenów województw : Małopolskiego i ościennych.


Nie obiecujemy cudów - od tego są Inni... 

Natomiast posiadamy umiejętności,potencjał i wiedzę  , aby w zgodzie z obowiązującym prawem, normami i dostępną technologią, dopomóc w obopólnie satysfakcjonującym rozwiązaniu problemu z którym się Pan/i do Nas zwróci.

Znawcy mówią , iż najtrudniejszy jest pierwszy krok - zachecamy zatem do kontaktu - od tego się wszystko zaczyna...